attikabasket.gr

Γ' ΑΝΔΡΩΝ

E-mail Εκτύπωση

Eκτός έδρας νίκη για τον Ερμή Αργ.

Σε εξ' αναβολής παιχνίδι της 1ης αγ. ο Ερμής Αργυρούπολης επικράτησε εκτός έδρας απέναντι στον Ατρόμητο Πειραιά πανηγυρίζοντας έτσι την δεύτερη του νίκη στο πρωτάθλημα.

Αναλυτικά:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 61-68 (27-35)

Διαιτητές: Κοτσώνης , Παπαδόπουλος Χρ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Αυγουστίδης) Κωνσταντίνου 8 Μιχαλακάκος 5(1) , Μουσούλης 12 , Μηνογιάννης 8(1) , Γεραμάς , Αντωνίου 10(2) , Μίτζης 12 , Κάσδαγλης , Καρατζής , Κλούτσος 6(2)

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. (Γιαννακόπουλος): Πελιβανίδης 3, Φύτρος 8, Μανωλιάδης 23(5), Φραγκιουδάκης 8, Παππάς 6, Σιούτης 2, Κεφαληνός 10(1) , Βλάχος 8(2) 

 
E-mail Εκτύπωση

Ακάθεκτοι Αστέρας και Δάφνη Αγ. Δημ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 3ης αγ. της Γ΄ Ανδρών:

 

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 77-71(31-36)

Διαιτητές :  Σέλληνας , Ντίντας

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος, Καλαμπόγιας ):  Θεοδώρου  , Μπάκας 10, Ρούσσης 2, Καμπούρης 15(1) ,

Αλεξανδρόπουλος 9(3), Φλέγκας 10 , Παπαδόπουλος 14(2), Ζέρβας 4, Καλύμνιος , Βιτσεντζάτος ,

Παπανικολάου , Κακαράτζας 13(1)

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 3(1), Νάννος 20(2) , Δουνιάς 5 , Μαυρουδής  ,  Τόμπρος Α. 18 ,

Μπουρβάνης 10, Τόμπρος Χ. , Μπούταλης , Κούμενος 6(2),  Καρατζόγλου 9(1), Μιχαλάκης

 

ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ  63-57(24-25)

Διαιτητές : Πόντας , Λαζόνγκα 

ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος 13(1), Κουτσαύτης 14(4),

Ευστρατίου 10(1), Λεβαδίτης 12(1), Αγγελάκης, Παπαμαρινόπουλος 7, Ρούμελης 3,

Κυπριτίδης, Βάσσης 4, Ζαραϊδώνης, Τσομπανάκης

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας , Μπανάι 6, Λεοντιάδης 11(3), Τριανταφύλλου 13(2),

Μεντής 6(2), Βουρνάς 12(2), Μαυράκης 7, Μπαμπάκος, Ντάσκας Φ. 2

 

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  49-53(29-39)

Διαιτητές: Τσάτσης, Μητρόπουλος

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Ριζούλης, Χατζηγώγος, Τσάγκας 9, Πετς 3(1), Καμακάρης 3(1),

Σταθόπουλος 16, Λύρας 2, Παπαδημητρίου 8, Μελισσάρης, Γαλάτης 5(1), Σούμπασης 3

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Γιαννακόπουλος, Φράγκος): Φύτρος, Μανωλιάδης 7(1), Πεχλιβανίδης 2,

Μωϋσίδης 7(1), Φραγκιουδάκης 9, Λιάκος, Παππάς 9(1), Σιούτης 12, Βλάχος 7(1)

 

ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  41-59(20-25)

ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 3(1), Μάρας, Γρίβας 9(1), Καλάβριας 4,  Τερτίκας 4,
Γκονουλλού 5, Μακρυγιάννης 9, Τζημουράκας, Κοκαράκης 6, Λίππας, Μπενιαμίν, Αποστολίδης.

ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζερβουλάκος, Νικάκης): Παναγόπουλος, Μανίκας 2, Ταρανάς 4, Κουτρόπουλος 14(2),

Κασσάνος 8, Αδράμης 3, Αποστολάκης 5(1), Κουντούρης 8(1), Λούκος, Χριστόπουλος 10(2), Παπαζαχαρίου, Δούβος.
 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ  54-69(35-34)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Αυγουστίδης): Κωνσταντίνου 11(1), Μιχαλακάκος 4, Γιαννακόπουλος 13(1), 

Καπουτσίδης, Μουσούλης 2, Μηνογιάννης 8, Γεραμάς, Αντωνίου 14(3), Νίσης, Κοσμίδης, Καρατζής, Κλούτσος

ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α., Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 7(1), Σολδάτος Α 10(1), Σολδάτος Ι. 2, Νεδέλκος 8,

Δημητρόπουλος, Γεωργούλης 12, Πασπαλάς 13, Ρούσσος 6(2), Γεωργακίου Κ. 11(1), Βασιλειάσης, Κανιάς, Ρουσσουνέλος

 

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/ΔΗΜΗΤΡΑ 1982 - ΤΑΤΑΥΛΑ  73-67(42-23)

Διαιτητές: Σπυρόπουλος , Παπαδόπουλος Φ. 

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) Αλεξανδρίδης , Παρμαξίδης , Στεφάνου 8(1), Παπαϊωάννου 9,

Παραλής 3(1), Καρράς 15(1), Αντωνίου 13(2) , Κοσκινάς 14(2) , Λάσκος 7(1),

Νερούτσος , Μαρούγκας 4

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Γιαπούλης 8 (1), Παπάζογλου 7, Μαστρογιάννης 10, Μοντζακόβσκι 16,

Καραγιάννης , Κούρταλης 9, Χαλκιάς 12, Μαράντης 2, Χαριτωνίδης 3(1)

 

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΚΕ  63-46

Διαιτητές: Χρηστίδης, Ορφανός

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου, Τρανούδης): Φελλάς 3, Μαλτίδης 4, Βρυώνης  10(1), Σονίδης 3,

Κραβαρίτης 9, Δημάκης 5, Γκαφάαρ 8, Κεντικελένης, Καναρίδης 6(1), Νεόφυτος 6, Κάππης 9(1), Ρουμελιώτης

ΟΚΕ (Τσικίνας, Διολέτης): Μπακογιάννης 3(1), Τηγάνης 11(3), Αντωναράς 6, Πατάλας, Χρήστου,

Παπαχριστοδούλου 4, Νάσης 2, Δούκας, Δασκαλάκης 2, Ντάφας 5(1), Κουρίλας 1, Λιώρης 12(2)

 

Η επόμενη αγωνιστική (4η 24/10)

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ

ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/ΔΗΜΗΤΡΑ 1972 - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΚΕ

 Σε λίγο περισσότερα...... 

E-mail Εκτύπωση

Το πρόγραμμα της 3ης αγ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 3ης αγ. της Γ΄ Ανδρών:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/10 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

E-mail Εκτύπωση

Αλώβητος πέρασε από την Ελευσίνα ο Αστέρας

Στα πλαίσια της αναβληθείσας 1ης αγωνιστικής ο Αστέρας Αγ Δημ. έμεινε ''όρθιος'' στην Ελευσίνα πανηγυρίζοντας την δεύτερη του νίκη απέναντι στην ομώνυμη ομάδα ενώ και η Δάφνη Αγ. Δημ. ζευγάρωσε τις νίκες της παίρνοντας μια άνετη νίκη απέναντι στον ΟΚΕ.

Αήττητοι παρέμειναν ο Τελαμώνας ο οποίος με σουτ στο τελευταίο δευτερόλεπτο ''άρπαξε'' την νίκη απέναντι στην Γλυφάδα και τα Ταταύλα τα οποία ''προστάτεψαν'' την έδρα τους επικρατώντας απέναντι στον Ρέντη.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αναβληθείσας αγ. της Γ΄ Ανδρών:

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 68-53 ( 33-33)

Διαιτητές : Γκότσης, Ντίντας

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Καρατζούνης): Γραικούσης, Ριζούλης, Χατζηγώγος 2, Μαυρομμάτης 21(5), Πετς 15(1), Καμακάρης 6, Σταθόπουλος 10, Λύρας 2, Παπαδημητρίου 5(1), Μελισσάρης 5(1), Γαλάτης 2.

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Κεραμειδάς): Μουστάκας 8(2), Μιχαλόπουλος, Λεοντιάδης 2, Τριανταφύλλου 8(2), Μεντής 6(2), Βουρνάς 3, Μαυράκης 8, Μπαμπάκος 14, Μυσιρλής, Ντάσκας Τ. 2, Ντάσκας Φ., Μαρής 2.

 

ΤΑΤΑΥΛΑ - Α.Ε. ΡΕΝΤΗ 57-52 (35-24)

Διαιτητές: Ελευθερίου - Κονιανός

ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Βασιλόπουλος, Γιαπούλης 8 (2), Παπάζογλου 13, Μαστρογιάννης 9 (1), Μοντζακόβσκι 16, Καραγιάννης 1, Κούρταλης 6, Χαλκιάς 2, Μαράντης 2, Χαριτωνίδης 

Α.Ε. ΡΕΝΤΗ (Γεωργακίου Α. - Μπέλλος): Γεωργακίου Β. 6 (1), Σολδάτος Α. 1, Σολδάτος Τ. 2, Νεδέλκος 2, Μιχαλόπουλος, Γεωργούλης 6, Πασπαλάς 12, Ρούσσος 3 (1), Γεωργακίου 17 (3), Κακκάς 3,Κανιάς , Ρουσουνέλλος

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 65-47(34-32)

Διαιτητές : Πέτρου , Φλώρος

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος) Θεοδώρου 10(2) , Μπάκας 20, Ρούσσης 4, Καμπούρης 5(1) , Αλεξανδρόπουλος 4, Φλέγκας 18(2) , Παπαδόπουλος 8 Σωτηρόπουλος , Καλύμνιος , Βιτσεντζάτος , Παπανικολάου Κακαράτζας 6

ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσίκινας , Διολέτης) Μπακογιάννης 3(1) Τηγάνης 6(2) , Αντωνάρας 16 , Πατάλας , Χρήστου 4, Παπαχριστοδούλου 4, Δούκας , Ντάφας Α. , Παπανικολάου , Αρβανίτης 5, Κουρίλας 1 Λιώρης 8(2)

 

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 52-53(29-23)

Διαιτητές : Ιασωνίδης , Γιαννακόπουλος

ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης ): Τάγκαλος 2 , Κατσιέρης 3(1) , Γρίβας 19(3), Καλαβρίας 2 , Τερτίκας 4, Γκονουλλού , Μακρυγιάννης 14(2) , Γουλανδρής 2, Κοκαράκης 2 , Λίππας 4

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης , Νάννος 23(1) , Δουνιάς 7 , Καρασούλας 2 , Τόμπρος Α. 7 , Μπουρβάνης 8, Τόμπρος Χ. , Κούμενος 6(1) Καρατζόγλου

 

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  70-76(38-36)

Διαιτητές: Κοτσώνης , Καταγάς

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ (Μαυρογιάννης) Αλεξναδρίδης Παρμαξίδης Στεφάνου 15(1) Παπαϊωάννου 4, Παραλή ς 10(2), Καρράς 9, Ανωνίου 15(1) , Κοσκινάς 10(2) , Λάσκος 5, Νερούτσος , Μαρούγκας 2

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Ζερβουλάκος , Νικάκης): Λούκος , Μανίκας 8, Ταρανάς 4, Κουτρόπποουλος 15(2), Κασάνος 2 Αδράμης 20(2) , Αποστολάκης 7 Κουντούρης 5, Ακριβός , Χριστόπουλος 12 , Παπαζαχαρίου 1, Δούβος 2 Κατσαρέλιας

 

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ  55-52(28-31)

Διαιτητές Πλιάκας Γκανής 

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεϊμάρογλου-Παναγιωτόπουλος) : Ζαμπέτας, Μαλτίδης 6, Βρυώνης 5(1), Σονίδης 4, Κραββαρίτης 7, Δημάκης 6 (1), Γκαφάαρ 13, Κεντικελένης 6, Καναρίδης 2, Καραγιαννίδης, Καππής 6, Ρουμελιώτης

ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαϊδης-Ιντζελέρ): Καρασούλος 2, Ρούμελης 9, Κουτσαύτης 7 (1), Ευστρατίου 10(1), Λεβαδίτης 6, Αγγελάκης, Παπαραρινόπουλος 8, Παππάς, Κυπριτίδης, Τσακίρης, Ζαραϊδώνης 5(1), Τσαμπανάκης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  19/10

Η επόμενη αγωνιστική (3η 17/10)

ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -  ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/ΔΗΜΗΤΡΑ 1972 - ΤΑΤΑΥΛΑ

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΟΚΕ

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ

 

E-mail Εκτύπωση

Το πρόγραμμα της αναβληθείσας 1ης αγ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της αναβληθείσας 1ης αγ. της Γ΄ Ανδρών:

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/10

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. - ΑΕ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝ

ΚΛ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. 

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.00 ΓΑΣ ΕΛΕΥΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 22.00 ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΕ ΡΕΝΤΗ 

Σελίδα 9 από 47

Έχουμε 11 επισκέπτες συνδεδεμένους