attikabasket.gr

ΕΣΚΑΝΑ

E-mail Εκτύπωση

30/11 Κλήση αθλητριών για προπόνηση στο Μοσχάτο

 

Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται 


την Κυριακή 30 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 07:45, 
 
στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο Μοσχάτου 
(ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΜΟΣΧΑΤΟ),



για προπόνηση:




ΠΑΓΩΝΗ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.),

ΧΟΥΝΤΑΛΑ, 
ΚΟΛΟΒΟΥ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ (ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ),

ΤΣΑΒΑΛΑΚΗ, 
ΣΤΕΦΑΝΟΥ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.),

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ, 
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΤΙΝΑ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.),

ΚΟΝΤΙΖΑ, 
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ, 
ΣΥΓΓΡΟΥ, 
ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΑΝΝΑ ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ, 
ΠΑΝΤΕΛΗ, 
ΟΛΥΜΠΙΟΥ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ, 
ΜΠΗΤΑ, 
ΚΟΥΛΟΥΡΗ, 
ΛΑΜΠΡΟΥ, 
ΚΑΡΑΛΗ, 
ΤΖΑΝΕΤΟΥ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ, 
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ(ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.),

ΑΜΙΡΑ(ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.),

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, 
ΚΟΥΚΟΥΛΥΔΑΚΗ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ(ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ, 
ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

ΛΟΥΚΟΥ(“ΦΙΛΟΘΕΗ” ΜΑΓΟΥΛΑΣ Α.Ο.)

 

E-mail Εκτύπωση

30/11 Αγώνας διαμερισμάτων Β΄ - Γ΄ στο Βυζαντινό


 

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται 


την Κυριακή 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 και ώρα 09:15 
 
στο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
(ΜΕΓΑΛΗΣ του ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10, ΑΛΙΜΟΣ),


για αγώνα:


 


*Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ



Οι καλούμενοι αθλητές του Β΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους ανοιχτόχρωμη εμφάνιση.

ΜΩΡΑΪΤΗΣ, 
ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ,
ΞΕΝΟΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΔΡΙΤΣΑΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΣΑΡΛΑΝΗΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ, 
ΤΑΓΚΑΣ, 
ΙΓΝΑΤΙΟΥ (Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΝΤΟΚΑΣ, 
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ(ΠΕΡΑ Α.Σ.),

ΤΣΙΛΗΡΑΣ, 
ΤΣΑΓΚΑΚΟΣ, 
ΜΑΡΑΓΚΕΛΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ) 

ΠΟΥΛΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΚΕΚΕΡΗΣ(ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.).
 


*Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ:



Οι καλούμενοι αθλητές του Γ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους σκουρόχρωμη εμφάνιση.


ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΕΡΕΦΟΣ, 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.),

ΒΑΪΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ,
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΧΟΣ, 
ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ, 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, 
ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ), 

ΕΦΡΑΙΜ ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΟΛΩΤΑΣ, 
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΗΣ, 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ(Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ), 

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΣΟΥΚΗΣ(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ)
 

E-mail Εκτύπωση

30/11 Αγώνας διαμερισμάτων Δ΄ - Α΄ στο Βυζαντινό

 

 



Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται 


την Κυριακή 30 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 08:15


στο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ,
(ΜΕΓΑΛΗΣ του ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10, ΑΛΙΜΟΣ),


για αγώνα:




*Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ:


Οι καλούμενοι αθλητές του Δ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους ανοιχτόχρωμη εμφάνιση.

ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.), 

ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ, 
ΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ, 
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ(Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ), 

ΝΙΚΟΣ ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ,
ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΟΥΛΗΣ(Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ),

ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ, 
ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΤΣΑΚΟΣ(ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ, 
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 
ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΖΑΝΟΣ,
ΕΛΒΙΣ ΤΟΣΚΑ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ).


*Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


Οι καλούμενοι αθλητές του Α΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους σκουρόχρωμη εμφάνιση.

ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), 

ΠΕΦΑΝΗΣ, 
ΜΙΧΑΗΛ, 
ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ,
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ), 

ΛΕΚΑΤΣΑΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”), 

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΛΑΤΗΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 

ΑΡΜΑΤΑΣ, 
ΓΑΛΑΝΗΣ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΣΚΑΖΑΣ, 
ΤΟΜΙΤΣ, 
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΝΑΣΤΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 
ΤΣΙΚΑΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΓΙΩΤΗΣ(ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.)
E-mail Εκτύπωση

29-30/11 Το πρόγραμμα του Μίνι Αγοριών - Παμπαίδες

 


ΣΑΒΒΑΤΟ 29.11.14 


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 

ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 09.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 10.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 12.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ 
ΑΝ. ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΑΝ ΚΑΠΟΔΙΙΣΤΡΙΑ 11.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 08.30 ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 10.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΑΛΦΑ ΑΛΙΜΟΥ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 
3Ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ
ΑΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΚ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΒΑΡΗ 
ΑΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΑΚ 11.15 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 
ΚΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β 10.15 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ



ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 
ΑΝΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 14.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΑΣΤΕΛΛΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 13.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 
ΑΝ ΚΡΟΝΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΟΝΑ 
ΑΝ ΡΕΣΤΕΙΟ 15.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ 20.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
1Ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΜΙΛΩΝΑΣ 
1Ο ΕΝΙΑΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 19.00 ΣΑΡΞ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
4Ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ


 



ΚΥΡΙΑΚΗ 30.11.14


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 12.30 ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
ΔΑΚΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 19.45 ΕΝ.,ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ
E-mail Εκτύπωση

23/11 Κλήση αθλητριών για το ματς με τον Φοίνικα


 


Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται 

την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 08:45

προκειμένου να αγωνιστούν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Κορασίδων της Ένωσης, για το Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας Γυναικών, με την ομάδα Γυναικών του Σωματείου ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ., με ώρα έναρξης αγώνα 09:15 :
 




ΣΑΒΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ, 
ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ, 
ΑΘΗΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ, 
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΜΠΙΔΗ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ, 
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΖΩΗ ΚΟΡΡΕ, 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ(Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗ (Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ (Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΜΑΪΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ).

ΜΑΝΤΩ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ(ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.)
 

Σελίδα 1 από 108

Έχουμε 37 επισκέπτες συνδεδεμένους