attikabasket.gr

ΕΣΚΑΝΑ

E-mail Εκτύπωση

23/11 Κλήση αθλητριών για το ματς με τον Φοίνικα


 


Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται 

την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 08:45

προκειμένου να αγωνιστούν με την Αναπτυξιακή Ομάδα Κορασίδων της Ένωσης, για το Πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας Γυναικών, με την ομάδα Γυναικών του Σωματείου ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ., με ώρα έναρξης αγώνα 09:15 :
 




ΣΑΒΒΙΝΑ ΚΑΡΑΛΗ, 
ΝΑΥΣΙΚΑ ΚΟΚΚΑΛΗ, 
ΑΘΗΝΑ ΤΖΑΝΕΤΟΥ, 
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΜΠΙΔΗ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΗ, 
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ,
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΟΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΖΩΗ ΚΟΡΡΕ, 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ(Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΡΔΑΛΗ (Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ (Α.Ο. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ),

ΜΑΪΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΙΑ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ).

ΜΑΝΤΩ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ(ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.)
 

E-mail Εκτύπωση

23/11 Κλήση αθλητριών για προπόνηση στο Σαλπέας

 

Καλούνται οι πιο κάτω αθλήτριες, να βρίσκονται 


την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 10:00, 


στο Δημοτικό Κλειστό Γήπεδο Πειραιά «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΛΠΕΑΣ»(Τέρμα Ακτής Ξαβερίου, Χατζηκυριάκειο)



για προπόνηση:
 



ΠΑΓΩΝΗ(ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.),

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΜΝΗΝΟΥ(Α.Ο. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ),

ΧΟΥΝΤΑΛΑ,
ΚΟΛΟΒΟΥ,
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”),

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ (ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ),

ΤΣΑΒΑΛΑΚΑ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο.),

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ,
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗ ΤΙΝΑ,
ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.),

ΜΥΡΤΩ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ(Α.Ο. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ),

ΑΚΡΙΒΟΥ(Γ.Α.Σ. ΜΑΝΔΡΑΣ),

ΚΟΝΤΙΖΑ,
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ,
ΣΥΓΓΡΟΥ(ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.),

ΑΛΑΤΣΑΚΗ(Ε.Α.ΝΙΚΑΙΑΣ),

ΑΝΝΑ ΚΑΝΑΒΑΡΟΥ,
ΠΑΝΤΕΛΗ,
ΟΛΥΜΠΙΟΥ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ,
ΜΠΗΤΑ,
ΚΟΥΛΟΥΡΗ,
ΜΠΟΣΓΑΝΑ,
ΛΑΜΠΡΟΥ (Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ),

ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ(ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Ο.),

ΑΜΙΡΑ,
ΓΕΩΡΓΙΟΥ(ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο.),

ΜΕΝΕΓΑ,
ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,
ΚΟΚΟΥΛΥΔΑΚΗ(Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ(ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ(Γ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)

E-mail Εκτύπωση

23/11 Κλήση αθλητών για αγώνα διαμερισμάτων στο Μοσχάτο

 


Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται 


την Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 07:45


στο Κλειστό Γήπεδο ΜΟΣΧΑΤΟΥ,
(ΜΙΑΟΥΛΗ 58, ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, ΜΟΣΧΑΤΟ) 

για αγώνα:




*Γ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ:


Οι καλούμενοι αθλητές του Γ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους ανοιχτόχρωμηεμφάνιση.



ΜΑΡΙΟΣ ΤΖΕΡΕΦΟΣ, 
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.),

ΒΑΪΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ,
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΧΟΣ, 
ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ, 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ, 
ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ(Α.Ε. ΡΕΝΤΗ), 

ΕΦΡΑΙΜ ΓΑΛΕΤΑΚΗΣ,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΘΑΝΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ),

ΝΙΚΟΛΑΣ ΖΟΛΩΤΑΣ, 
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΕΡΗΣ, 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ (Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ), 

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΣΟΥΚΗΣ(ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α.Ο.), 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ(ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο.),

ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ),


*Δ΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ:


Οι καλούμενοι αθλητές του Δ΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους σκουρόχρωμηεμφάνιση.



ΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ(ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Ν.Ο.), 

ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ, 
ΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ, 
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ(Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ), 

ΝΙΚΟΣ ΔΑΠΕΡΓΟΛΑΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ, 
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ(Γ.Σ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ/ΕΡΜΗΣ),

ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ,
ΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ,
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ, 
ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΤΣΑΚΟΣ (ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο.),

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΛΠΑΚΟΣ, 
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, 
ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΖΑΝΟΣ, 

ΕΛΒΙΣ ΤΟΣΚΑ(ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ). 

E-mail Εκτύπωση

23/11 Κλήση αθλητών για αγώνα διαμερισμάτων στο Βυζαντινό

 
 

Καλούνται οι πιο κάτω αθλητές να βρίσκονται 

την Κυριακή 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014 και ώρα 08:15 

στο ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
(ΜΕΓΑΛΗΣ του ΓΕΝΟΥΣ ΣΧΟΛΗΣ 10, ΑΛΙΜΟΣ),

για αγώνα:

 


*Α΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

Οι καλούμενοι αθλητές του Α΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους ανοιχτόχρωμηεμφάνιση.


ΡΑΓΙΑΣ(Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), 

ΠΕΦΑΝΗΣ, 
ΜΙΧΑΗΛ, 
ΜΠΟΥΡΛΑΚΗΣ,
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ(Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ),

ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ(Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ), 

ΛΕΚΑΤΣΑΣ(Α.Γ.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ “Η ΕΥΡΥΑΛΗ”), 

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ,
ΠΛΑΤΗΣ(Α.Ε. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ), 

ΑΡΜΑΤΑΣ, 
ΓΑΛΑΝΗΣ (Α.Ο.Ν.ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΣΚΑΖΑΣ, 
ΤΟΜΙΤΣ, 
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΝΑΣΤΟΣ,
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, 
ΤΣΙΚΑΣ(ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ),

ΓΙΩΤΗΣ(ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.)


*Β΄ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ


Οι καλούμενοι αθλητές του Β΄ Διαμερίσματος, να έχουν μαζί τους σκουρόχρωμηεμφάνιση.



ΜΩΡΑΪΤΗΣ, 
ΙΩΣΗΦ ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ,
ΞΕΝΟΣ,
ΓΑΛΑΝΗΣ,
ΔΡΙΤΣΑΣ(ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.),

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,
ΣΑΡΛΑΝΗΣ(Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ),

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ, 
ΤΑΓΚΑΣ, 
ΙΓΝΑΤΙΟΥ (Α.Ε.ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ),

ΝΤΟΚΑΣ, 
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ,
ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ(ΠΕΡΑ Α.Σ.),

ΤΣΙΛΗΡΑΣ, 
ΤΣΑΓΚΑΚΟΣ, 
ΜΑΡΑΓΚΕΛΗΣ(Α.Ο.Ν.Σ. “Ο ΜΙΛΩΝ”),

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ(Π.Ο.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ)

ΠΟΥΛΟΣ(ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ),

ΚΕΚΕΡΗΣ(ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.).

E-mail Εκτύπωση

Κληρώσεις Μίνι, Παμπαίδες, Παγκορασίδες

 

Με ρεκόρ συμμετοχών πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των τουρνουά μίνι αγοριών παμπαίδων και παγκορασίδων . 

Τα δύο πρώτα θα ξεκινήσουν το ερχόμενο Σάββατο 29 Νοεμβρίου ενώ το παγκορασίδων αρχίζει την Κυριακή 11 Ιανουαρίου .Οι όμιλοι : 


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ


 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ,
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ,
ΠΕΡΑΜΑ ,
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ,
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ,
 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ,
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ,
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ,
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ,
ΕΘΝΙΚΟΣ ,
ΚΑΣΤΕΛΛΑ ,
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ,
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ,
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ,
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ,
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΠΑΝΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,
 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΠΕΡΑ

 

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΜΙΛΩΝΑΣ ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ,
Π. ΦΑΛΗΡΟ ,
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ,
ΑΟΝΑ ,
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ,
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ,
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ.

 

6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΟ/ΣΟΥΡΜΕΝΑ ,
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ. ,
 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ,
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ. ,
 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛ. ,
ΕΥΡΥΑΛΗ ,
 ΒΑΡΗ ,
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ



 


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ


 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ,
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ,
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑ ,
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ,
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ,
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ,
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ,
ΡΕΠΟ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ,
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ,
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ,
ΑΕ ΡΕΝΤΗ ,
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ,
ΚΑΣΤΕΛΛΑ ,
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ,
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ,
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ,
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ



4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ι ,
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,
ΜΙΛΩΝΑΣ ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ , Π.
ΦΑΛΗΡΟ 
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ,
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ,
ΑΟΝΑ ,
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ,
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.

 

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ,
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ,
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ,
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ. ,
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ. ,
 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ,
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ,
ΒΑΡΗ


 


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ι ,
 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ,
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ,
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ,
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ,
 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ,
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

 

Β1

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ,
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ,
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ,
 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ,
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ,
 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ,
 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ



Β2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ,
 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ,
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ,
 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ,
 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ,
 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ,
 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ,
 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΛΟΥ

 

Σελίδα 1 από 108

Έχουμε 30 επισκέπτες συνδεδεμένους